7 niedziela zwykła

Ogłoszenia 7 niedziela zwykła
1. Na niedzielę sprzątaniem kościoła zajmować się będą mieszkańcy Coniew przy szosie Podgóra Parcela
Sprzątanie kościoła w Marcu
Niedziela 6.03.
Coniew przy szosie Podgóra Parcela
Niedziela 13.03.
Czersk plac 1000-lecia, Na Skarpie, Podzamcze
Niedziela 20.03.
Czersk Trakt Puławskiego, Karolina, Aleksandrów
Niedziela 27.03.
Czersk ul. Książąt Mazowieckich
2. W piątek od godz. 11.00 udam się do chorych
3. W następną niedzielę po Mszach Świętych odbędzie się zbiórka na kwiaty do Grobu Chrystusa
4. Msza Święta
Poniedziałek, wtorek, piątek, sobota godz. 17.00
Czwartek godz. 7.00
Środa Popielcowa godz. 9.00 i 17.00
5. Podczas Wielkiego Postu w piątki o godz. 17.00 będzie odprawiana Droga Krzyżowa, a w niedzielę po Mszy Świętej o godz. 11.00 Gorzkie Żale.
6. ZACHOWYWAĆ NAKAZANE POSTY I WSTRZEMIĘŻLIWOŚĆ OD POKARMÓW MIĘSNYCH , A W CZASIE WIELKIEGO POSTU POWSTRZYMYWAĆ SIĘ OD UDZIAŁU W ZABAWACH
W Środę popielcową i Wielki Piątek post ścisły obowiązuje wszystkich miedzy osiemnastym a sześćdziesiątym rokiem życia.
Post w piątki całego roku z wyjątkiem uroczystości dotyczy wszystkich, którzy ukończyli 14 rok życia.
Powstrzymanie się od zabaw obowiązuje we wszystkie dni Wielkiego Postu oraz we wszystkie piątki .