ogłoszenia 18 niedziela zwykła

Ogłoszenia 18 niedziela zwykła
1. Na Uroczystość Odpustową i niedzielę sprzątaniem kościoła zajmować się będą mieszkańcy Kolonii Czersk.
2. Msza Święta w tygodniu
Poniedziałek, wtorek godz. 8.00
Środa , czwartek od godz. 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, które zakończy się Mszą Świętą o godz. 18.00
Uroczystość Przemienienia Pańskiego (piątek) godz. 9.00 i 18.00 suma z procesją odpustową
Sobota godz. 17.00 – gregorianka i godz. 18.00 z nabożeństwem fatimskim i Mszą Świętą w intencjach indywidualnych, za parafian, chorych, Koła Żywego Różańca, zmarłych w wypominkach rocznych, o powołania.
3. W piątek można zyskać odpust zupełny. Aby spełnić jeden z warunków odpustu w środę i czwartek od godz. 15.00 spowiadam.
4. W czwartek od godz. 11.00 udam się do chorych zamiast pierwszego piątku miesiąca.
5. Zapraszam wszystkich chętnych do upiększenia procesji odpustowej: strażaków, dzieci do sypania kwiatków, do niesienia chorągwi, feretronów, Koła Żywego Różańca, służbę liturgiczną

Zaległa kolęda

Poniedziałek 2.08. godz. 15.00
Czersk ul. Bielińskiego( od wareckiej)

Wtorek 3.08. godz. 15.00
Czersk ul. Warecka ( od rynku)
Ze względu na odpust nastąpi przerwa w kolędzie od środy do poniedziałku 9.08.